U Jastrebarskom održan 3. Otvoreni turnir Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije

STK Jaska bio je domaćin 3. Otvorenog turnira Regije srednja Hrvatska i Otvorenog turnira Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije.

Turnir je okupio čak 142 natjecatelja iz 20 klubova, a domaćin se je osim organizacijom istakao i sjajnim rezultatima osvojivši tri prva i jedno treće mjesto.

Prva mjesta na regionalnom turniru osvojili su Mihael Matešić u kategoriji najmlađih kadeta i Victoria Pustaj u kategoriji najmlađih kadetkinja dok je Ivona Ciban bila treća u kategoriji klinceza.

Na županijskom turniru prvo mjesto u kategoriji juniorki osvojila je Barbara Dobrinić.